O nas

Arena Waszych zakupów!

Arena to rodzinne Centrum Handlowe, które zaprasza w swoje gościnne progi od ponad 20 lat. To miejsce, gdzie zakupy stają się przyjemnością. Dominują tu polskie marki, towary dostarczają lokalni producenci, a wrocławscy kupcy każdego Klienta witają uśmiechem i służą dobrą radą. Dysponujemy przestronnym parkingiem, licznymi punktami usługowymi, a nasza oferta gastronomiczna nieustannie ewoluuje, aby po udanych zakupach klienci mogli zjeść u nas dobry obiad, wypić aromatyczną kawę, czy też uraczyć się pysznym deserem.

Znajdziecie nas u zbiegu głównych ulic miasta (Komandorska i Ślężna). Zapraszamy do odwiedzenia ponad 100 stoisk o zróżnicowanej ofercie. W Arenie zaopatrzycie się w artykuły spożywcze, zdrową żywność, przedmioty codziennego użytku, jak również kupicie nietuzinkowe prezenty, kwiaty, książki, zegarki i zabawki. Odzież, obuwie, torebki w Arenie to często unikalne modele, których próżno szukać w sieciowych butikach. W naszym wnętrzu wieloletnia kupiecka tradycja łączy się z nowoczesnością –wszystko po to, by każdy Klient znalazł tu dokładnie to, czego szuka.

Nieustająco wyznajemy starą, kupiecką zasadę, że warto rozmawiać! Dlatego też tak wiele wiemy nie tylko na temat codziennych potrzeb, ale i niecodziennych fantazji naszych Klientów, staramy się codziennie ulepszać naszą ofertę i rozwijać nasze Centrum, aby było Areną Waszych zakupów!